Leave Your Message
0102
Mirë se vini në EASTMATE

Si prodhuesi kryesor i serive të karbonit në Kinë, ne ofrojmë produktet më të mira.

Tianjin Eastmate Carbon Co., Ltd.
Ne kemi qenë thellësisht të angazhuar në tregun e karbonit për shumë vite, dhe kemi përvojë të pasur në R&D dhe prodhimin e produkteve të serisë së karbonit. Që nga fillimi i prodhimit dhe përpunimit të karburatorit të grafitizimit, u zhvillua gradualisht në një silikon metalik, elektrodë karboni...
Mëso më shumë
 • 16
  +
  vjetPërvoja e specializuar në karbon
 • 20
  +
  EksportoVendet dhe rrethet
 • 600
  +
  profesionaleMe eksperiencë
  Stafi

PRODUKTET TONA TË FUNDIT

Mirë se vini të vizitoni kompaninë tonë, ne e shohim çdo klient si partnerin dhe mikun tonë të mirë!

CERTIFIKATA

Cilësia e klasit të parë dhe kapaciteti i qëndrueshëm i furnizimit na kanë mundësuar të fitojmë klientë të bashkëpunimit të qëndrueshëm afatgjatë brenda dhe jashtë vendit.

65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater2526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192

Cilësia e klasit të parë dhe kapaciteti i qëndrueshëm i furnizimit na kanë mundësuar të fitojmë klientë të bashkëpunimit të qëndrueshëm afatgjatë brenda dhe jashtë vendit.

Qendra e Lajmeve

APLIKACION

Produktet përdoren gjerësisht në çelik, metalurgjikë, instrumente precize, energji diellore, bateri me energji të re, etj.
01

Të interesuar?

Na tregoni më shumë për projektin tuaj.

TË KËRKOJË NJË KUOTË