Leave Your Message
0102
Добредојдовте во EASTMATE

Како водечко производство на серии на јаглерод во Кина, ги нудиме најдобрите производи.

Tianjin Eastmate Carbon Co., Ltd.
Ние сме длабоко ангажирани на пазарот на јаглерод многу години и имаме богато искуство во истражување и развој и производство на производи од серии на јаглерод. Од почетокот на графитизацијата, производството и преработката на карбуризер, постепено се разви во метален силикон, јаглеродна електрода...
научи повеќе
 • 16
  +
  годиниCarbon специјализирано искуство
 • 20
  +
  ИзвозЗемји и окрузи
 • 600
  +
  ПрофесионаленИскусни
  Персонал

НАШИТЕ ПОСОВЕНИ ПРОИЗВОДИ

Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, секој клиент го гледаме како наш добар партнер и пријател!

СЕРТИФИКАТИ

Првокласниот квалитет и стабилниот капацитет на снабдување ни овозможија да придобиеме долгорочна стабилна соработка клиенти дома и во странство.

65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
65a0b05hos
65a0b056po
65a0b05mz5
65a0b05srx
0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири2526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192

Првокласниот квалитет и стабилниот капацитет на снабдување ни овозможија да придобиеме долгорочна стабилна соработка клиенти дома и во странство.

Центар за вести

ПРИМЕНА

Производите се широко користени во челик, металуршки, прецизни инструменти, сончева енергија, батерии со нова енергија итн.
01

Заинтересирани?

Кажете ни повеќе за вашиот проект.

ПОБАРАТЕ ЦИТАТ